اینترنت پرسرعت

راه‌ حل‌های آسان برای تمدید اینترنت

برای تمدید همیشه موقع خوبی وجود داره، ممکنه که حتی اینترنتت رو اشتباه انتخاب کرده باشی. ما بهت کمک می‌کنیم

اینترنت ADSL یا همان اینترنت پرسرعت ADSL یا ADSL2+ امکان کارآمدی است که کاربران را قادر می‌سازد تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم ADSL2+، بتوانند بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم و پرسرعت به اینترنت متصل شوند.
گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه‌ی کننده‌ی خدمات اینترنت و خدمات اینترنت ADSL در ایران، هم‌اکنون خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL2+) را با ویژگی های منحصر به فرد در سطح وسیعی در کل کشور به کاربران ارایه می‌کند. به گونه‌ای که در سطح شهر تهران، تقریبا” کلیه‌ی مناطق تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ پارس‌آنلاین می باشند و در سطح کشور نیز نمایندگی‌های پارس‌آنلاین در تمامی استان‌ها آماده‌ی ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت ADSL2+ پارس‌آنلاین هستند. چه آن که، با گسترش شبکه‌ی پارس‌آنلاین در استان‌های مختلف کشور، امکان برقراری ارتباط میان شعبه‌های مختلف سازمان‌هایی که پراکندگی جغرافیایی دارند، فراهم است و استفاده از ADSL2+ خدمات اینترنت پرسرعت می‌تواند ارتباط با اینترنت را با ضریب اطمینان و امنیت بالا برای این منظور فراهم آورد.
گفتنی‌ست، در حال حاضر، ده‌ها هزار نفر از کاربران خانگی و سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی از خدمات اینترنت پرسرعت ADSL پارس‌آنلاین استفاده می‌کنند و رضایت خاطر کاربران از کیفیت خدمات ارایه شده و پشتیبانی مستمر و موثر پارس‌آنلاین از این خدمات، موجب گردیده تا روزانه شمار زیادی به جمع خانواده‌ی مشتریان پارس‌آنلاین در این حوزه بپیوندند و پارس‌آنلاین در این بخش از بازار نیز سهم چشم‌گیری را با فاصله‌ی قابل توجهی نسبت به شرکت‌های همکار به خود اختصاص دهد.

آشنایی با فناوری اینترنت پرسرعت ADSL

با گسترش کاربرد اینترنت در سراسر جهان و نفوذ ابزارهای ارتباط با اینترنت به تمام بخش‌های زندگی بشری، امکانات و فناوری‌های استفاده از اینترنت و ابزارهای آن نیز به شکل چشم‌گیری در حال تغییر و تحول است و روزانه ابزارهای جدیدی برای استفاده کارآمدتر و سریع‌تر از اینترنت به عنوان بستری برای استفاده از آخرین فناوری‌های روز به کاربران ارایه می‌شود. شاید بتوان یکی از دلایل این مسئله را تاثیر استفاده از اینترنت به عنوان ابزاری برای رشد و توسعه کشورها دانست.
به همین خاطر است که میزان استفاده از اینترنت توسط افراد یک جامعه به عنوان شاخصی برای میزان رشد و پیشرفت کشورها در نظر گرفته می‌شود و هر چه میزان استفاده از اینترنت توسط افراد و سازمان‌های یک کشور بیشتر باشد، آن کشور توسعه‌یافته‌تر خواهد بود. چه آن که، دسترسی سریع به اطلاعات به عنوان کلیدی‌ترین عامل در عصر حاضر همیشه مورد توجه افراد و سازمان‌ها و موسسات بوده است.
بر این اساس، استفاده از ابزارهای کارآمد برای اتصال به اینترنت و بهره‌گیری از امکانات اینترنت برای دسترسی بسیار سریع به آخرین اطلاعات و دانش روز امری بسیار ضروری است. استفاده از فناوری ADSL که برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت، طراحی و در اختیار کابران قرار گرفته است، می‌تواند به خوبی پاسخ‌گوی نیازهای یاد شده باشد و سهولت دسترسی مداوم به اینترنت را برای کاربران با سرعت قابل ملاحظه‌ای فراهم سازد.
با بهره‌گیری از فناوری( ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line کاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از یک خط تلفن، کامپیوتر و مودم ADSL بدون مشغول کردن خط تلفن، به صورت دایم و با سرعتی بالا به اینترنت متصل شوند. به سخنی دیگر، با استفاده از این فناوری، امکان استفاده‌ی دو منظوره از یک خط تلفن فراهم می‌گردد تا ضمن استفاده از خط تلفن برای مکالمه‌های تلفنی، از آن برای برقراری ارتباط پرسرعت و بدون قطعی با اینترنت و بدون هزینه‌ی پالس تلفن بهره جست.
در حقیقت، با استفاده از این فناوری، می‌توان از یک خط تلفن افزون بر انتقال صوت، برای انتقال داده نیز استفاده کرد تا ضمن این که خط تلفن به صورت عادی برای کاربردهای مکالمه و ارسال و دریافت نمابر مورد استفاده قرار می‌گیرد، برای انتقال داده نیز به کار گرفته شود. افزون بر امکان استفاده دو منظوه از یک خط تلفن، آنچه که این فناوری را از دیگر فناوری‌های اتصال به اینترنت متمایز ساخته، سرعت بالای آن است. به گونه‌ای که می‌توان با استفاده از ADSL با سرعتی تا 40 برابر بیشتر از اتصال از طریق شماره‌گیری تلفنی به اینترنت متصل شد.
در توضیح این فناوری و استفاده دو منظوره از یک خط تلفن باید گفت، اساس این فناوری بر مبنای استفاده از فضای خالی سیم‌های مسی تلفن قرار دارد. بدین ترتیب که سیم مسی تلفن همانند لوله‌ای‌ست که هنگام استفاده از تلفن برای مکالمه‌های صوتی، تنها قسمت اندکی از فضای آن به کار گرفته و مشغول می‌شود.
اطلاعات عمومی اینترنت پرسرعتبر این اساس، به سادگی می‌توان از فضای استفاده نشده سیم مسی خط تلفن برای کاربردهای دیگر همچون انتقال داده‌ها آن هم با سرعت بالا و هم‌زمان با انتقال اطلاعات صوتی بهره گرفت. نکته‌ی جالب توجه آن که برای این کار تنها استفاده از یک دستگاه مودم ADSL و یک دستگاه تفکیک‌کننده Splitter کافی‌ست و کاربران نیازی به استفاده از تجهیزات پیچیده و خاضی برای این منظور ندارند و تنها با به کارگیری این دو و اتصال آنها به رایانه و خط تلفن می‌توانند به سادگی به ارتباط پرسرعت با اینترنت دسترسی یابند. نصب و راه‌اندازی این فناوری به سهولت انجام می‌شود و پس از به کارگیری آن، نیازی به شماره‌گیری برای اتصال به اینترنت وجود ندارد و با روشن کردن دستگاه کامپیوتر، به طور مستقیم اتصال به اینترنت نیز برقرار خواهد بود.اطلاعات عمومی اینترنت پرسرعتدر حال حاضر، فناوری ADSL امکان دریافت داده‌ها را با سرعتی تا حد 8 Mbps و ارسال داده‌ها را با سرعتی تا حد 1 Mbps فراهم می‌آورد که بی‌گمان با پیشرفت دانش و فناوری روز و با توجه به این که فناوری ADSL به سرعت در حال پیشرفت و فراگیر شدن است، امکان افزایش این سرعت‌ها نیز وجود دارد.
گفتنی‌ست، استفاده از راهکار اینترنت پرسرعت (ADSL)، بستر بسیار مناسبی را برای استفاده از آخرین امکانات و فناوری‌های روز دنیا فراهم می‌سازد و کاربران به دلیل ارتباط پرسرعت و دایمی با اینترنت می‌توانند از مجموعه‌ی خدمات تکمیلی ADSL همچون امکان مشاهده فیلم‌ها و برنامه‌های تصویری درخواستــی از طریق اینتـــرنت و تلویزیــــون خانگی (Video on Demand)، امکان استفاده از بازی‌های اینترنتی (Gaming) و … بهره گیرند.

در حال حاضر عمده خطوط تلفن کشور آنالوگ هستند. این خطوط که توسط یک زوج سیم مسی به هر خانه ای انتقال داده شده است، از قابلیت هایی بیش از انتقال صدای ساده برخوردارند. به منظور استفاده از این قابلیت ها لازم است تا تکنولوژی های دیجیتال بکار گرفته شود. DSL یکی از بهترین تکنولوژی های حال حاضر دنیاست. روزانه بیش از ۲۰٫۰۰۰ نفر به مشترکین این نوع ارتباط در دنیا افزوده می شود. حسن بزرگ این تکنولوژی، علاوه بر سرعت بسیار بالا، استفاده از امکانات و سیم های تلفن موجود و عدم نیاز به کابل اختصاصی جدید می باشد.

 

فناوری DSL انواع گوناگونی دارد:

رایج ترین این انواع برای استفاده های خانگی ADSL می باشد. در این فناوری پهنای باند ۱/۱ مگا هرتزی سیمهای مسی به ۲۵۷ کانال دیجیتالی ۴ کیلو هرتزی تقسیم می شود. تنها یکی از این کانالها جهت انتقال صوت (تلفن) کافی است. پس ۲۵۶ کانال دیگر برای انتقال داده و یا اتصال به اینترنت آزاد خواهد بود.
بدین ترتیب به کمک این فناوری سرعت ارسال، دریافت اطلاعات از اینترنت می تواند تا ۲ مگا بیت بر ثانیه افزایش یابد.

مزایای DSL نسبت به Dial up:

سرعت بیشتر : همانطور که گفته شد سرعت این خطوط تا ۲ مگا بیت بر ثانیه (ارسال و دریافت) می تواند افزایش یابد.
اتصال دائم : با این سرویس، نیازی به شماره گیری برای اتصال به اینترنت نخواهد بود. شما همیشه Online هستید.
عدم نیاز به کابل جدید : این سرویس بر روی کابل تلفن موجود شما ارائه می شود و نیازی به کابل و یا خط تلفن جدید نیست
اشغال نشدن تلفن : با این که این سرویس بر روی خطوط تلفن موجود ارائه می شود، اما خط تلفن شما را اشغال نخواهد کرد. بدین معنی که شما بعد از نصب سرویس با خط تلفن فعلی خود می توانید ضمن صحبت با تلفن به اینترنت نیز وصل باشید.
کاهش هزینه ها : به کمک این روش، هزینه تلفن بابت اتصال به اینترنت تا حد یک هزینه ناچیز و ثابت ماهیانه کاهش خواهد یافت.

کاربردهای DSL چیست ؟

اینترنت پر سرعت : سرعت اتصال شما به اینترنت، قابل مقایسه با آن چه تاکنون داشته اید نخواهد بود.
دیدن و گفتگو با دوستان و آشنایان : مزیت بزرگ این سرویس(اشغال نکردن خط تلفن) این امکان را به شما میدهد تا هم زمان با صحبت با دوستان و آشنایان، بتوانید تصویر آنها را نیز از طریق اینترنت پر سرعت دریافت کنید.
رادیوهای اینترنتی : شما همیشه به اینترنت با یک ارتباط پر سرعت متصل هستید پس می توانید با یافتن رادیوی اینترنتی دلخواه خود ، در زمان کار و یا استراحت مو سیقی های دلخواه خود را نیز گوش دهید.


تعریف خدمات ADSL چیست؟

خدمات ADSL راهکاریست که با استفاده از امکانات موجود مخابراتی، بدون اشغال کردن خط تلفن و بدون نیاز به شماره‌گیری مجدد امکان اتصال به اینترنت با سرعت بالا را به کاربر می‌دهد.

مزایای سرویس ADSL نسبت به سرویس Dial up چیست؟

_ سرعت بالا (تا ۴٠ برابر سرعت Dial up )
_ اتصال دائم (فارغ از شماره گیری های مکرر و شنیدن بوق اشغال)
_ عدم نیاز به شماره گیری
_ عدم اشغال خط تلفن
_ عدم نیاز به سیم ‌کشی اضافی
_ جلوگیری از پرداخت هزینه‌های پالس مکالمات در زمان برقراری ارتباط به اینترنت

علت دریافت ودیعه به چه منظور می‌باشد؟

_ هزینه‌های مخابرات
_ هزینه‌های نصب و راه‌اندازی
_ هزینه‌های نگهداری
_ بدون تعهد طولانی مدت
_ سرویس مداوم
_ خاتمه سرویس با ۳٠ روز اطلاع قبلی

پایه و اساس محاسبه میزان ترافیک ماهانه چیست؟

براساس Download در ماه میباشد.

Splitter Micro Filter چیست و قیمت آن چند است؟

برای نصب مودم ADSL در منزل یا محل کار نیاز به یک دستگاه کوچکی به نام splitter (جدا کننده) میباشد که عمل تفکیک امواج صوتی (تلفنی) و دیتا را بر روی خط تلفن انجام میدهد چنانچه پارازیت روی خط تلفن مشاهده شود با وصل نمودن Micro Filter در مسیر تلفن از پارازیت جلوگیری میشود. Splitter بصورت رایگان و هر ١٠٠٠ تومان است.

نحوه پرداخت وجه اشتراک چگونه است؟

در زمان ثبت نام ؛ مشترک متعهد است با تکمیل قرارداد کلیه هزینه های مشخص شده را پرداخت و مودم خود را دریافت نماید.

آیا امکان رویت کارکرد در وب وجود دارد؟

بله؛ با مراجعه به آدرس شرکت مورد نظر بسهولت میتوانند کارکرد خود را مشاهده کنند.اینترنت پرسرعت ویژه مجتمع و برج های مسکونی، تجاری و اداری

اینترنت پرسرعت ویژه مجتمع و برج های مسکونی، تجاری و اداری

شرکت امین دیبا شبکه در نظر دارد، به منظور توسعه هرچه بیشتر خدمات اینترنت پرسرعت و ارائه سرویس به شهروندان گرامی ساکن در مجتمع و برجهای مسکونی، تجاری و اداری که به دلایل مختلف فنی ازجمله : فیبر بودن خطوط تلفن تجهیزات PCM تکمیل بودن ظرفیت مرکز مخابرات مجتمع و برجهاامکان استفاده از اینترنت پر سرعت را ندارند ، با نصب تجهیزات فنی در این مجتمع ها و برجها اقدام به ارائه سرویس مورد نظر نماید .پیش از ارسال درخواست نصب تجهیزات اینترنتی...

ادامه مطلب...