راهنمای خرید اینترنت پرسرعت

راهنمای خرید اینترنت پرسرعت

مبلغ دریافتی بابت کلیه هزینه های مربوط به امور اداری راه اندازی خط ADSL ، امور مخابراتی و نصب سرویس ADSL شما می باشد.
خیر، امکان خرید مودم در صورتی که متقاضی اشتراکی از شرکت پارس آنلاین نداشته باشد امکان پذیر نمی باشد و فقط در صورتی که ایشان از مشترکین ADSL پارس آنلاین می باشند، می توانند مودم ADSL خریداری نمایند.
بله، این امکان هم قبل از نصب و هم بعد از نصب ADSL وجود دارد. البته باید محدودیت پورت مربوط به مرکز مخابرات جدید هم چک شود که در صورت عدم محدودیت در مرکز جدید این امکان وجود خواهد داشت .
خیر، روی خط divert امکان برقراری ADSL وجود ندارد و این امکان برای خطوط نرمال مقدور می باشد.
سرویسهای ADSL در شرکت پارس آنلاین به صورت dedicate نیز ارائه می شود که جهت درخواست می توانید با بخش enterprise شرکت پارس آنلاین ( 82200 ) تماس حاصل نمایید.
لازم به توضیح است که شرکت پارس آنلاین برخلاف تضمین سرعت سرویسهای ADSL خود، برای ping بالای 100 تضمین نمی نماید. اما شما می توانید برای دریافت اطلاعات فنی دقیق تر در خصوص این مورد با واحد پشتیبانی فنی ADSL شرکت پارس آنلاین ( شماره تلفن : 82201 ) تماس حاصل نمایید.
خیر ابتدا می بایستی وجه سرویس ADSL جدید خریداری شده پرداخت شود و پس از ثبت وجه، امکان ثبت ترافیک اضافه وجود خواهد داشت. و همچنین مشترکین ADSL پارس آنلاین در زمان استفاده نیز می توانند به صورت آنلاین حجم اضافی خریداری نمایند.
تجربه استفاده بخشی از ترافیک نامحدود ماهیانه ADSL با سرعتی چندین برابر سرعت سرویس ADSL خریداری شده می باشد. که در جدول هدیه سرویس های نامحدود این میزان و سرعت جایزه مشخص شده است. نحوه ارائه این جایزه، بدین شکل می باشد که مشترکین ADSL از ابتدای هر ماه قرارداد طی 2 مرحله به میزان مشخصی می توانند با سرعتی چندین برابر سرویس ADSL خریداری شده و سرعت اسمی خود با ترافیک نامحدود استفاده نمایند که این هدیه پس از پایان هر 31 روز از شروع قرارداد دوباره فعال می گردد.
خیر، ترافیک ارائه شده ADSL در هر دوره فقط مختص همان دوره می باشد و بعد از اتمام قرارداد و فعال شدن قرارداد جدید سرویسهای اینترنت پر سرعت ADSL قابل انتقال به دوره بعد نخواهد بود و تنها ترافیک اضافی خریداری شده ADSL از سوی مشترک به دوره بعد قابل انتقال خواهد بود.
خیر. بر اساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات، آپلود به صورت رایگان محاسبه شده و از ترافیک مصرفی کاربران کسر نمی گردد.