راهنمای خرید مودم

راهنمای خرید مودم

بله، بعد از خرید مودم ADSL از شرکت پارس آنلاین تا قبل از زمان نصب مودم ADSL و سرویس امکان تعویض مودم وجود دارد در صورتی که پس از زمان نصب این امکان وجود ندارد. همچنین تنها در صورت کنسل نمودن اشتراک قبل از نصب و راه اندازی امکان عودت مودم و دریافت وجه پرداختی وجود دارد.
البته در بعضی مواقع امکان دارد که داخل جعبه مودم ADSL کارت گارانتی وجود نداشته باشد .که در موارد این چنینی فاکتور فروش شما به عنوان برگه ضمانت تلقی می گردد و به عبارتی برگه گارنتی مودم ADSL همان فاکتور فروش شما می باشد که از زمان خرید مودم ADSL که به مدت یکسال محاسبه می گردد.
بله، اما در صورت استفاده از یک مودم ADSL وایرلس در طبقات، تضمینی برای پوشش دهی همه طبقات مورد نظرتان وجود ندارد و تنها زمان نصب مودم ADSL در محل می توان از پوشش دهی طبقات با برد مودم ADSL خود اطلاع حاصل نمایید. این موضوع به محل قرار گرفتن مودم ADSL ، تعداد طبقات و نقشه ساختمان بستگی دارد.
از لحاظ قیمت تفاوتی بین مودم های ADSL ارائه شده توسط شرکت پارس آنلاین با مودم های ADSL بازار وجود ندارد حتی برخی از مدل ها با قیمت پایین تری نسبت به بازار ارائه می شود . ولی در صورت وجود این تفاوت قیمت در برخی از مدل ها به دلیل گارانتی شدن مودم های ADSL ارائه شده به مدت یکسال توسط شرکت پارس آنلاین می باشد.
خیر، از لحاظ کیفیت و سرعت تفاوتی بین این دو مودم ADSL وجود ندارد، تنها شما می توانید بسته به نوع و تعداد ارتباط دستگاهها با مودم خود از هرکدام از مودم های ال دی دی ال Combo یا مودم ADSL وایرلس استفاده نمایید.
مـودم های ADSL Combo یا همان مودم های ADSL معمولی، دارای یک پورت USBو یک پورتLAN هستند. مودم های ADSL وایرلس یا همان مودم های ADSL بی سیم دارای 4پـورتLAN بوده و پـورت USB ندارند و همچنین قابلیت ارتباط به صورت wireless ( بی سیم ) را دارند که برای استفاده از لب تاپ و تلفن همراه مناسب می باشند. همچنین مهمترین تفاوت مودم های ADSL وایرلس با مودم های Combo ADSL در این است که تعداد بیشتری از کاربران به صورت همزمان امکان اتصال به این مودم ها یعنی اینترنت پر سرعت ADSL را دارند.
البته مودم های ADSL مورد تایید از سوی شرکت پارس آنلاین بیشترین سازگاری را با سرویس های اینترنت پرسرعت این شرکت داشته و همین امر باعث یکپارچه شدن سیستم نصب و پشتیبانی سرویس های اینترنت پرسرعت خواهد شد. اما در صورت استفاده از مودم های ADSL متفرقه، فقط شامل نصب توسط شرکت پارس آنلاین بوده و پشتیبانی این مودم ها از سوی بخش پشتیبانی شرکت پارس آنلاین انجام نخواهد پذیرفت.
بله این امکان وجود دارد. مودم های ADSL تحت پوشش شرکت پارس آنلاین شامل نصب و پشتیبانی می باشند، ولی در صورتی که از مودم های ADSL متفرقه استفاده نمایید، فقط شامل نصب توسط شرکت پارس آنلاین بوده و پشتیبانی این مودم های ADSL از سوی بخش پشتیبانی شرکت پارس آنلاین انجام نخواهد پذیرفت.
شرکت پارس آنلاین به عنوان اولین ارایه کننده سرویس اینترنت پرسرعت ADSL برای کاربران خود در هنگام خرید اینترنت پرسرعت ADSL قابلیت خرید مودم ADSL را فراهم کرده است که کلیه مودم های ADSL که پارس آنلاین پیشنهاد می نماید به عنوان مودم های استاندارد و مطابق با اینترنت پرسرعت ADSL شرکت پارس آنلاین می باشند، همچنین تمامی کاربران می توانند از مودم های متفرقه ADSL موجود در بازار استفاده کنند که در آن صورت پارس آنلاین هیچ تعهدی نسبت به آنها ندارد. کلیه مودم های ADSL ارایه شده توسط پارس آنلاین دارای گارانتی معتبر می باشد.